Technická podpora

Hot-line

Technická podpora spočívá  v konzultacích a pomoci při instalaci a konfiguraci bezdrátových zařízení, modemů, zřízení a opravě připojení k internetu, ověření správnosti nastavení a přístupu do internetu a pod. V rámci těchto hot line Vám je vždy dostupná rada technika pro rychlá řešení vašich požadavků.

Konzultace jsou poskytovány zejména prostřednictvím telefonních linek Hotline (viz kontakt).
Po zavolání v pracovní době se Vám ohlásí pracovník našeho obchodního nebo Technického oddělení, který Váš problém vyřeší operativně, případně zaznamená a  začne následně řešit.

Upozornění:
Pokud nemáte VIP smlouvu s dostupným SLA nad rámec hot line mimo pracovní dobu (09:00 – 17:00) a o víkendech je třeba počítat s kratším časovým spožděním v řešení vašich požadavků, kdy jsou řešeny přednostně havarijní situace a požadavky klientů s nadrámcovou servisní smlouvou. Běžné technické problémy jsou průběžně zaznamenány v SMS systému a řešeny dle průběžných dispozic službu konajícího technika, nejpozději ale následující pracovní den.

Než nás budete kontaktovat:

1. Zkontrolujte, zda nemáte PC zavirované nebo infikované spywarem. V případě, že nemáte žádný software na ochranu Vašeho PC (antivir & antispyware), pak prosím zkontaktujte naše servisní oddělení, kde Vám nabídnou a doporučí vhodný produkt pro vaši bezpečnost.

2. Najděte napájecí zdroj vašeho modemu (příp. routeru) zajišťujícího Váš přístup do internetu a na přibližně 5minut ho odpojte z elektrické sítě. Po tomto odpojení ho opět zapněte, následně zkontrolujte zapojení všech propojovacích kabelů mezi tímto modemem a Vaším PC, restartujte Vaše PC a pokus o přístup do internetu opakujte.

3. Připravte technický list (Předávací protokol) s technickými informacemi a vaším uživatelským nastavením, který byste měli obdržet se Smlouvu o připojení k Internetu. V případě, že jej nemáte, neváhejte si o něj napsat a my Vám jej dodatečně zašleme. Pokuste se dle našich stránek podpory a dle vašeho technického listu ověřit vaše nastavení počítače.

4. Připojte se případně přímo k našemu rozhraní kabelem, tedy vyzkoušejte eliminovat domácí WIFI a připojte se kabelem a vyzkoušejte službu znovu.

Tyto informace přispějí k rychlejší identifikaci a vyřešení Vašeho problému.

Přehled plánovaných i neplánovaných odstávek poskytovaných služeb naleznete zde.

V případě trvajícího neúspěchu s přístupem k síti internet, nás kontaktujte v pracovní dobu telefonicky +420 530 505 533, případně kdykoli pomoci SMS na tel +420 7 72 72 80 70 ve tvaru SMS ČÍSLO SMLOUVY a POPIS PROBLÉMU“ nebo „KDO,ODKUD a POPIS PROBLÉMU“.
Současně můžete využít i email s popisem problému na servis@blucina.net.

Tímto řešením urychlíme čas na řešení této Vaší závady v přístupu k síti internet.

 

Z 10ti případů řešíme 8 chyb v domácích sítích, za které poskytovatel nemůže.

Děkujeme.