Tarif SPRINT250

Tarif SPRINT 200

Luxusní tarif připojení k internetu po kabelu, s extra výkonem. Je vhodný pro sledování IPTV, prohlížení internetu, poslech hudby a podobné funkce, jako rodinné použití. Je vhodný pro více současně náročných uživatelů, hráčů, připojení kanceláří s více uživsteli/firmami. Jeden z nejvýkonnějších připojení po metalickém vedení internetu v pevném místě.

Rychlostní parametry služby

Detailní technické rychlostní paramatery služby

TarifRychlost maximální (Mbit)Rychlost inzerovaná (Mbit)Rychlost běžná (Mbit)Rychlost minimální (Mbit)
názevpříchozíkbitodchozíkbitpříchozíkbitodchozíkbitpříchozíkbitodchozíkbitpříchozíkbitodchozíkbit
Sprint 200250256000252560020020480015153601301331209,75998460614404,54608

Finanční parametry služby

Detailní technické paramatery služby

AgregaceCena Kč měs.Cena Kč měs.Aktivace KčAktivaceInstalace KčInstalace
uživatelůzvýhodněnáběžnázvýhodněnáběžnázvýhodněnáběžná
ne 1:168589917258991999

Upozornění

U tarifů s podmíněnou technologií připojení ethernet (pozn. běžné připojení VDSL tento převodník nevyžaduje) se na rozhraní ke klientovi musí dodat a instalovat ethernet převodník, který je účtován k ceně za připojení ve výši 49Kč/měsíčně.
V případě nejasností ověříme bezplatně vaše možnosti v místě připojení. Většina připojení tento ethernet převodník nevyžaduje.

 • Vysvětlení pojmů:

  Podle novelizace zákona o elektronických komunikacích uvádíme, kdy naše tarify mohou obsahovat 4 parametry rychlosti.
  Inzerovanou rychlost tarifu, maximální rychlost tarifu jako zrychlení „turbo“, běžnou rychlost v místě při plném vytížení a minimální garantovanou rychlost tarifu. Veškeré hodnoty vychází ze zákonné povinnosti výpočtu pro správnou přehlednost tarifu.


  Příchozí rychlost maximální:
  rychlost, která je nastavena na zařízení jako skutečně maximální nepřekročitelná. Inzerovaná rychlost má nastavené „turbo“ zrychlení na tuto maximální rychlost. Díky tomuto nastavení se např. web stránky načítají ještě rychleji než inzerovanou rychlostí.
  Odchozí rychlost maximální: rychlost, která je nastavena na zařízení jako skutečně maximální nepřekročitelná jako turbo narychlení inzerované rychlosti.
  Příchozí inzerovaná (deklarovaná rychlost): rychlost, se kterou je tarif inzerován ve smlouvách a seznamech tarifů.
  Odchozí inzerovaná (deklarovaná rychlost): rychlost vkládání/odesílání, se kterou je tarif inzerován ve smlouvách a seznamech tarifů.
  Běžně dostupná obvyklá příchozí rychlost: rychlost, která je nastavena na zařízení jako skutečně minimální nepřekročitelná, tato rychlost by neměla být nižší, obvykle 60% z inzerované rychlosti.
  Běžně dostupná obvyklá odchozí rychlost: rychlost, která je nastavena na zařízení jako skutečně minimální nepřekročitelná, tato rychlost by neměla být nižší, obvykle 60% z inzerované rychlosti.
  Minimální příchozí rychlost: rychlost, která je nastavena na zařízení jako skutečně minimální nepřekročitelná, tato rychlost by neměla být nižší, obvykle 30% z inzerované rychlosti.
  Minimální odchozí rychlost: rychlost, která je nastavena na zařízení jako skutečně minimální nepřekročitelná, tato rychlost by neměla být nižší, obvykle 30% z inzerované rychlosti..
  Agregace mezi uživateli: Zda li je nastavená rychlost konkrétního tarifu sdílena i mezi jiné uživatele.

  Upozornění od 1.1.2021: Nastavení a informace jsou v souladu nařízení Telekomunikačního úřadu ČR ohledně zveřejňování informací k rychlostí tarifů a je potřeba vždy správně provést na straně uživatele správné ověření rychlosti. Přesné postupy jak ověřit funkčnost připojení a rychlost v souladu s poskytovanými službami doporučujeme klientům postupovat dle návodů uvedených v technické podpoře služeb.

   

  Běžná cena aktivace: cena za zpřístupnění: aktivace, zprovoznění, nastavení tarifu v místě připojení uživatele, pokud není poskytovatelem zvýhodněna.
  Běžná cena instalace: cena za instalaci, zřízení připojení, které není dotováno poskytovatelem. Bývá vyčísleno na základě skutečně nainstalovaného materiálu a zařízení, které se stává majetkem uživatele.
  Cena zvýhodněné aktivace: aktivace, zprovoznění, nastavení tarifu v místě připojení uživatele, které je poskytovatelem dotováno a  tuto aktivaci nese k vlastní tíži poskytovatel.
  Cena zvýhodněné instalace: Cena za instalaci zařízení a materiálů jako potřebných nákladů pro realizaci připojení uživateli, které financuje poskytovatel na základě dále specifikovaných podmínek, např. minimální dobu použití služeb poskytovatele. Jedná se zejména o přijímací modem, potřebné uchycení, základní kabeláž propojení do domácí sítě uživatele.

  Dokumentace: Všeobecné obchodní podmínky, pravidla poskytovaných služeb a vzorové dokumenty smlouvy naleznete zde.

  Technická podpora:  Podpora poskytovaných služeb na SMS bráně +420 7 72 72 80 70 nepřetržitě. Telefonická podpora v pracovní čas na čísle +420 530 505 533.

  Uvedené ceny s příslušnou sazbou DPH.

Jsme s Vámi již přes 20 let a tímto Vám děkujeme za důvěru.

Nezapomeňte, že nás můžete kdykoli kontaktovat pro informace i řešení technických obtíží u vás doma s telekomunikacemi.

Kontakt na nás:

Telefonem 530 505 530

Denně v pracovní dny 9:00-15:00 (pá do 14h)

Mobilně 604 620 110

Denně v pracovní dny 9:00-15:00 (pá do 14h)

Emailem obchod@blucina.net

kdykoli 24/7/365

SMS Technická podpora 7 72 72 80 70

kdykoli 24/7/365

Kanceláře: Na Lázních 331, Blučina

Nejlépe po tel. domluvě, aby jsme nebyli v terénu, jinak Po-Čt: 9-15h (Pá do 14h)

Dokumentace: přehled pravidel a obchodních podmínek

Vzorová dokumentace obchodních podmínek a pravidel poskytování služeb se vzory smluv.